سی‌آر‌ام با اکسل

حراج!

تومان100,000تومان360,000

پاک کردن
شناسه محصول: نامعلوم دسته:

توضیحات

راه‌اندازی سی‌آر‌ام با اکسل

دوره راه‌اندازی سی‌آر‌ام با اکسل یک دوره عملی است که با صاحبان کسب و کارهای کوچک کمک می‌کند سیستمی منعطف برای مدیریت ارتباط با مشتریان خود ایجاد کنند. قبل از معرفی دوره نیاز است با تعریف سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتریان که امروزه لازمه حیات کسب و کارهاست آشنا شوید.

مدیریت ارتباط با مشتری (سی‌آر‌آم)

مدیریت ارتباط با مشتری (به انگلیسیCRM – Customer Relationship Management) به همه فرایندها و فناوری‌هایی گفته می‌شود که در شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان به کار می‌رود و شامل مدیریت انواع شیوه‌هایی است که مشتری جهت ارتباط با سازمان استفاده می‌کند. اصول مدیریت ارتباطات مشتری، چگونگی ایجاد موفق یک سیستم و اجرای آن را برای مدیریت ارتباطات مشتریان از شروع و اجرای اولیه یک چنین سیستمی تا نگهداری آن در زمان‌های مختلف را بیان می‌کند.

نرم‌افزار اکسل

اکسل یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارهایی است که شرکت‌ها می‌توانند از آن استفاده کنند. اکسل به طور خاص یک نرم افزار مدیریت تماس و یا نرم افزار حسابداری نیست. حتی تقویم نیست؛ در واقع نرم‌افزاری برای همه چیزهایی است که می‌خواهید داشته باشید.قدرت اکسل در انعطاف‌پذیری است. یک صفحه گسترده اساسا یک محیط برنامه‌نویسی کارآمد است که به شما امکان ذخیره و سازماندهی داده‌ها را می‌دهد تا بتوانید این داده‌ها را به روش‌های ساده‌ای مدیریت کنید.

دوره مفاهیم و راه‌اندازی سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان با اکسل

هنگامی که اصول اولیه را یاد می‌گیرید، می‌توانید صفحات گسترده‌ای را برای نمایش پویا و مفید ایجاد کنید که تعدادی از جنبه‌های کسب و کار شما را مدیریت می‌کند. از آنجا که شما از نرم‌افزاری استفاده می کنید که در حال حاضر بر روی سیستم خود دارید، پول زیادی را صرفه جویی می‌کنید و با مشکلات سازگاری کمتری روبرو می‌شوید. در دوره راه‌اندازی سی‌آر‌ام با اکسلخواهیم دید که چگونه می توانید اکسل را به یک سیستم CRM قدرتمند با حداقل تلاش و حداکثر کارایی تبدیل کنید.

تصویر سی‌آر‌ام با اکسل

سی‌آر‌ام با اکسل

مدت دوره: ۱۸ ساعت فشرده

زمان دوره: ۲۷ و ۲۸ دی ماه ساعت ۹ تا ۱۹

محل دوره: به زودی اعلام می‌شود

اطلاعات بیشتر

وضعیت ثبت نام

پیش ثبت نام, ثبت نام کامل, ثبت نام کامل با پیش نیازها

شاید شما این را نیز دوست داشته باشید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *