چالش من: به روز خرید کنید

شاید تا حالا به این موضوع فکر نکرده باشیم، اما ما در طول ماه، زمان زیادی رو برای خریدهایی تکراری سپری می کنیم. این مسئله به خصوص برای کسانی که مسئول خرید خانواده هستند محسوس تره.
از اون جالتر زمانیه که داریم خسته از کار به خونه برمی گردیم و پیامکی دریافت می کنیم با این مضمون:

اومدنی خونه، این لیست رو بگیر بیار خونه. مرسی. <3

اون جاست که حتی اون همه محبتی که تو قلب آخر پیامک می بینی هم نمی تونه از عذاب خرید کم کنه.
حالا بعضی ها از هایپر مارکت هایی استفاده می کنند که جدیدا هم خیلی مد شده اما با یه حساب سرانگشتی از زمان تلف شده تو این هایپرمارکت ها می فهمیم که دقیقه های ارزشمندمون رو داریم از دست میدیم.
سوپرمارکت های سر کوچه هم که معمولا کامل نیستن و باز یه چیزی از لیست خانم خونه جا می مونه!
پس حالا وقت اون رسیده که تکنولوژی مثل سوپرمن وارد داستان بشه و بگه کلید حل این مشکل تو دست منه و می خوام شما رو از دست تموم این مشکلات راحت کنم!
درست حدس زدید، چالش ما اینه که یه هایپرمارکت اینترنتی راه بندازیم و بعد نوآوری هایی روی این هایپرمارکت پیاده کنیم که اون رو تبدیل به انتخاب اول و آخر شما بکنه!
تو این راه یه تیم حرفه ای رو جمع کردیم که همه با انگیزه بالا قصد دارن که بهترین ها رو بسازن. تعداد زیادی مشاور هم ما رو تو پیدا کردن راه درست و بیراهه نرفتن کمک می کنن. سعی کردیم از حمایت جاهای بزرگی که می تونن به روند رشد چالش ما کمک کنن هم استفاده کنیم.
ما الان تو مرحله پیاده سازی هستیم ولی سعی می کنم تو پست های کوتاه، از زمانی که این ایده شکل گرفت تا آخر رو براتون بنویسم.

۶ نظر

 • خوبه ولی هنوز فرهنگش جا نیوفتاده . و فقط تو تهران جواب میده این چیزا . هنوز ملت دوست دارن خودشون جنسشون لمس کنن و بعد خرید کنن

  پاسخ
  • درسته حق با شماست. ولی کسانی هم هستند که دوست دارن این وظیفه سخت از رو دوششون برداشته بشه و زمانشون رو به علاقمندی هاشون اختصاص بدن. فکر می کنم همین که برای یه قشر محدودی هم بتونیم زندگی رو راحت تر کنیم ارزش داشته باشه که این کار رو انجام بدیم.

   پاسخ
 • این کار عالیه چه امروز اتفاق بیفته چه ۱۰ سال دیگه بالاخره همه از این روش خرید میکنن دیگر هزینه سرسام آور مغازه باید از رو قیمت اجناس پاک شه و قیمتها افت پیدا کنن. اگر قیمتهاتون پایین تر از قیمت روی جنس باشه عالیه یا یه همچین امتیازاتی رو قائل شین تا مشتری بیاد من خودم مشتریشم.
  تو تهران بزرگترینش شهروند هستش که این کار رو کرده تو تبریز حتما شمایید.
  فروشگاه ۲۴ ساعته هم عالیه که شهروند این کار رو کرد تا همیشه یه هایپر مارکتی در تمام روزها باز باشه. من خودم برای این کار ۱۰ سال پیش اقدام کردم زمانی که اینترنت اینجوری نبود داشتم اینترانت می زدم که مستقیم به اینترانت وصل شن و نیاز به اینترنت نباشه ولی خوب هر کاری مشکلاتی داره اون روزام مشکلات بیشتر از امروز بودن مطمئن باشین این کاری باید انجام شود چه بهتر شما موسس این کار باشین موفق بمونین مهندس راد

  پاسخ
 • man khodam ke 100% az in tarh estegbal va kharid mikonam kheli khub mishe
  mamnun ke be fekre mardomin

  پاسخ

نظر بدهید